Nezařazené

Co je to vlastně koučování?

Co je to vlastně koučování?

“A to jako někoho trénuješ k lepšímu výkonu?”, zeptala se mě onehdy kamarádka a já jsem zjistila, že ani někteří mí nejbližší netuší, o čem koučování je a čím je specifické zrovna to moje.

Při setkání s Tebou nemám stažený žaludek jako u jiných kouček. K výkonu mě taky dovedeš, ale cestou Tvou vlastní. A to na Tobě miluju!

Pro mě je koučování jinou formou průvodcovství na cestě k sobě samé. 

Podávám klientkám pomocnou ruku v situacích, ve kterých se necítí dobře, pomůžu s navýšením energie i motivace, provádím je životními změnami dodáním nadhledu, vyslechnutím a cílenými otázkami.

Na konzultacích řešíme praktické kroky, které nás vždy dovedou k hlubším otázkám vědomí vlastní hodnoty, k sebelásce a životu v souladu s vlastními potřebami a touhami.

Hodně zajímavá a přínosná pro mě byla práce s tělem a také vizualizace probouzející mé podvědomí. Eva je milá a laskavá, umí se velmi dobře ptát a současně dokáže efektivně vést do akce. Evin koučink mě posunul v oblasti sebevědomí a partnerských vztahů.

Cítíš se často unavená, cloumají Tebou emoce, už dávno jsi necítila radost ze života?

Cítíš, že potřebuješ ve svém životě něco změnit, ale netušíš, co / odkud začít / nebo na to nemáš dostatek energie?

Jsem tu pro Tebe.

Budu Ti naslouchat, budu se ptát, necháme mluvit Tvůj rozum, srdce i intuici.

Zapojíme podvědomí i tělo a různé podpůrné techniky, pokud budeš cítit, že je to Tvoje cesta.

Při koučinku totiž plně přebíráš zodpovědnost za svůj život. Stáváš se jeho Tvůrkyní, učíš se naslouchat sama sobě a zjišťuješ, co vlastně ve skutečnosti chceš.

A já Tě tím moc ráda provedu. ♥♥♥