Konzultace — old

Individuální konzultace

Povedu Tě do Tvé ženské síly, smyslnosti a zářivosti. Zjistíš, kdo jsi a kam jdeš, a naučíš se jít svou cestou plná energie.

S čím Ti můžu pomoct?

Se 3 pilíři spokojeného života:

Vztah k sobě samé ⇒

Pomůžu Ti sladit tvou energii (ženskou — mužskou, cyklickou, smyslnou, prostě životní :-)), prohloubit tvou sebelásku rozpustit strachy, bloky a nefunkční vzorce.

Objev svou ženskost, buď sama sebou a staň se tvůrkyní svého života. Zpracuj své problémy, strachy i špatné vzorce chování. Nech se vést hlouběji do svého nitra, kde sama najdeš odpovědi na svoje otázky. Jdi do akce a začni tvořit svůj život podle svých představ.

Partnerský vztah ⇒

Pomůžu Ti rozdmýchat v sobě smyslnou energii tak, aby ses i v dlouhodobém vztahu cítila jako bohyně.

Naučím Tě základy partnerské komunikace, která má respekt, jiskru a šmrnc.

Naprosto výjimečným propojením konzultace praktickými technikami Tě podpořím v probuzení životní energie a oživení smyslnosti. Stoupneš si do své zářivé síly a naučíš se přitáhnout pozornost svého (či potenciálního) partnera.

Bez tlaku a stresu, s vášní a radostně

Vztah k práci ⇒

= nakolik žiješ své poslání.

Přináší Ti podnikání spíš stres a únavu, než radost z žití vlastního poslání?

Co můžeš čekat?

Velmi snadno se dokážu napojit na svoje klientky a vcítit se do jejich problémů. Pomocí aktivního naslouchání a kladení otázek dosáhnu toho, že žena sama přijde na řešení a vymyslí i plán realizace.

Ponoříme se společně do vizualizací a dalších technik, které pracují s podvědomím. Zapojíme fantazii, cit a intuici. Nebudeš pouze přemýšlet a odpovídat na otázky, ale také se protáhneš, abys změn ve svém životě dosáhla i díky zapojení svého těla.

Jako koučka budu Tvou laskavou průvodkyní v objevování Tvé ženské krásy a jedinečnosti. Najdeš u mě porozumění a vcítění se do Tvé situace a také nadšení a radost, kterou se snažím ženám předávat.

 

Konzultace probíhají formou hovoru přes Zoom. Nejlepší výsledky přináší dlouhodobá spolupráce, proto nabízím výhodné balíčky. 

Recenze

Laskavost a efektivita
Individuální konzultace s Evou byly pro mě přínosné. Eva se dokázala dobře nacítit na podstatu problému a pomocí otázek a různých technik mě vedla k mému vlastnímu řešení. Hodně zajímavá a přínosná pro mě byla práce s tělem a také vizualizace probouzející mé podvědomí. Eva je milá a laskavá, umí se velmi dobře ptát a současně dokáže efektivně vést do akce. Evin koučink mě posunul v oblasti sebevědomí a partnerských vztahů.
Určitě doporučuji vyzkoušet Eviny služby.🌺
 
Veronika Tomášová
Copywriterka

AHA moment a praktičnost

Hodně mě potěšilo, že jsme to pojaly opravdu prakticky. Eva mě napřed řádně vyzpovídala, v pohodě se zorientovala v mých mírně zmatených odpovědích, a pak určila směr. Vyplynula nám dvě zásadní témata, a spojilo je moje tápání ve vymezení hranic. Eva mi z téhle velké tématiky ukrojila přesně takový kousek, který můžu začlenit hned, a to dělení povinností a jejich plánování.

Pověnovaly jsme se i předávání zodpovědnosti dětem za věci, které se jich týkají. Tady jsem měla velký AHA moment a následně pocit ulehčení. Někdy je potřeba hlas z venku, abych si uvědomila, že už to fakt nejsou miminka. 🙂

Markéta Lilien Mrkvová
Copywriterka

Cena

Považuju za důležité společně nejprve navázat kontakt, abychom zjistily, jestli nám to spolu lidsky funguje. Proto ráda nabízím krátké seznamovací volání ZDARMA.

Moc ráda pracuju s klientkami dlouhodobě, protože vnímám, jak s prohlubováním důvěry roste i hloubka otevření se nejen přede mnou, ale i před sama sebou. Proto nabízím balíčky 3 koučovacích sezení za 3 9 00 Kč 6 koučovacích sezení za výhodných 6 600 Kč

Pokud však máš pocit, že je pro Tebe lepší pouze 1 koučovací sezení, pak je jeho cena 1 500 Kč.

Pojď se mnou skloubit mateřství a práci, posvítit si na své stíny, nastavit si zdravé hranice, zharmonizovat svou mužsko-ženskou energii, opečovat vnitřní dítě a mnoho dalšího!

Těším se na Tebe!

1 konzultace     1 500 Kč

3 konzultace (balíček malý)     3 900 Kč

6 konzultací (balíček střední)     6 600 Kč 

6 konzultací pro podnikatelky   3 900 Kč

= 6x 30 minut, které tě nakopnou ve tvém podnikání. (“Rozporcujeme spolu slona”, pomůžu ti utřídit si priority a dostat do rovnováhy mužskou energii, která ti pomůže věci zorganizovat a dokončit, s energií ženskou, díky které budeš tvoři ve flow a lehkosti)