Koučink

Koučink

Objev svou ženskost, buď sama sebou a staň se tvůrkyní svého života. Zpracuj své problémy, strachy i špatné vzorce chování. Nech se vést hlouběji do svého nitra, kde sama najdeš odpovědi na svoje otázky. Jdi do akce a začni tvořit svůj život podle svých představ.

Individuální konzultace

Pokud potřebuješ svá vlastní témata projít do hloubky, pak jsem zde pro Tebe s nabídkou koučinku. Koučink je pro mě přirozené vyústění průvodcovství. Provázím ženy na ženských kruzích a rituálech, kde mohou vyplavat nezpracovaná témata. Díky koučinku pomáhám ženám zpracovávat jejich obtížná témata a překonávat překážky. Mám za sebou výcvik Životní cesta, ale role zpovědníka a průvodce mě provází už od dětství.

Jak vypadá můj koučink

Velmi snadno se dokážu napojit na svoje klientky a vcítit se do jejich problémů. Pomocí aktivního naslouchání a kladení otázek dosáhnu toho, že žena sama přijde na řešení a vymyslí i plán realizace.

Ponoříme se společně do vizualizací a dalších technik, které pracují s podvědomím. Zapojíme fantazii, cit a intuici. Nebudeš pouze přemýšlet a odpovídat na otázky, ale také se protáhneš, abys změn ve svém životě dosáhla i díky zapojení svého těla.

Jako koučka budu Tvou laskavou průvodkyní v objevování Tvé ženské krásy a jedinečnosti. Najdeš u mě porozumění a vcítění se do Tvé situace a také nadšení a radost, kterou se snažím ženám předávat.

Recence

Individuální konzultace s Evou jako koučkou byly pro mě přínosné tím, že Eva se dokázala dobře nacítit na podstatu problému a pomocí otázek a různých technik mě vedla k mému vlastnímu řešení. Hodně zajímavá a přínosná pro mě byla práce s tělem a také vizualizace probouzející mé podvědomí. Eva je milá a laskavá, umí se velmi dobře ptát a současně dokáže efektivně vést do akce. Evin koučink mě posunul v oblasti sebevědomí a partnerských vztahů.
Určitě doporučuji vyzkoušet Eviny služby.🌺
 
Veronika Tomášová
Copywriterka

Téma sezení jsme s Evou trochu ladily, protože je toho víc, co může člověku nabídnout. Nakonec jsme řešily zvládání emocí v souvislosti s dětmi. Rozebraly jsme nejpalčivější situace a podívaly se na možnosti jejich řešení. Našly jsme kroky, které jsou pro mě reálné, abych se zase o kus přiblížila k tak klidné matce, jakou jen můžu být 😉

Petra Holubová
Průvodkyně na Cestě k lepšímu životu

Mám dvě školkové děti, věnuju se copywritingu a do toho zkouším stíhat i péči o domácnost.
A jelikož neoplývám žádnou superschopností a občas mě to pěkně válcuje, přišla mi vhod nabídka konzultace na téma děti, vztahy etc. od Evy.

Hodně mě potěšilo, že jsme to pojaly opravdu prakticky. Eva mě napřed řádně vyzpovídala, v pohodě se zorientovala v mých mírně zmatených odpovědích, a pak určila směr. Vyplynula nám dvě zásadní témata, a spojilo je moje tápání ve vymezení hranic. Eva mi z téhle velké tématiky ukrojila přesně takový kousek, který můžu začlenit hned, a to dělení povinností a jejich plánování.

Pověnovaly jsme se i předávání zodpovědnosti dětem za věci, které se jich týkají. Tady jsem měla velký AHA moment a následně pocit ulehčení. Někdy je potřeba hlas z venku, abych si uvědomila, že už to fakt nejsou miminka. 🙂

Markéta Lilien Mrkvová
Copywriterka

Cena

Považuju za důležité společně nejprve navázat kontakt, abychom zjistily, jestli nám to spolu lidsky funguje. Proto ráda nabízím krátké seznamovací volání ZDARMA.

Moc ráda pracuju s klientkami dlouhodobě, protože vnímám, jak s prohlubováním důvěry roste i hloubka otevření se nejen přede mnou, ale i před sama sebou. Proto nabízím balíčky 3 koučovacích sezení za 3 9 00 Kč a 6 koučovacích sezení za výhodných 6 600 Kč

Pokud však máš pocit, že je pro Tebe lepší pouze 1 koučovací sezení, pak je jeho cena 1 500 Kč.

Pojď se mnou skloubit mateřství a práci, posvítit si na své stíny, nastavit si zdravé hranice, zharmonizovat svou mužsko-ženskou energii, opečovat vnitřní dítě a mnoho dalšího!

Těším se na Tebe!

Něco pro Tebe chystám… 😉

Naprosto výjimečné propojení koučinku s podporou Tvé smyslnosti.

Zlepši své vztahy a svou sebe-důvěru, zamiluj se sama do sebe a zažij radost v každodennosti skrze své tělo.

Více informací Ti ráda sdělím osobně…