Přechodové rituály

Přechodové rituály

Zastav se, udělej si čas, soustřeď svou pozornost na sebe a naslouchej svým potřebám a svému tělu. Opusť vše, co už Ti neslouží, a vytvoř prostor novému. Zpracuj své zlomové životní okamžiky. Věnuj si pozornost, sebelásku a péči. Dopřej si vědomé setkání sama se sebou a užij si rituál vytvořený jen pro Tebe.

Vědomé prožívání

V dnešní uspěchané době nemáme čas a prostor na prožívání svých emocí. Chybí nám uvědomění si toho, kdo jsme, kde jsme a kam chceme jít. Smyslem přechodového rituálu je zvědomění toho, co bylo, ukončení všeho, co nám nesloužilo, a vědomé vykročení do budoucnosti.

Vědomě prožívám to, co se mi děje.

Vědomě ukončuji to, co je za mnou, a cítím vděčnost za všechno, co jsem prožila.

Vědomě a s důvěrou vstupuji do nové fáze svého života.

Vědomě vítám novou fázi svého života a oslavuju a raduju se z toho, že jsem se posunula dál.

Vím, co od nové fáze očekávám a jakou ji chci mít.

Čas pro sebe

Připravím pro Tebe rituál na míru Tvému záměru a Tvým potřebám. Čeká Tě úvodní hodinová konzultace, na které probereme Tvá očekávání, seznámím Tě s jednotlivými fázemi rituálu a navrhnu různé možnosti, jak lze rituál prožít. Pak Ti dám čas na promyšlení a na druhé hodinové konzultaci doladíme detailní podobu Tvého rituálu.

Nabízím nejen osobní setkání a provázení během rituálu, ale i online konzultace a možnost namluvení vizualizací pro Tvůj rituál.

Kolik to bude stát?

Online verze s nahrávkami (zahrnuje dvě hodinové konzultace + prováděcí nahrávky)

Online verze s provedením rituálu (zahrnuje dvě hodinové nahrávky + mou aktivní online účast na rituálu)

Rituál naživo (zahrnuje dvě hodinové konzultace + společné vykonání rituálu)

1 500 Kč

 

2 000 Kč

 

dohodou

 

Můžu poradit?

Nevíš, která varianta je pro Tebe nejlepší?

Nejsi si jistá, jestli je rituál pro Tebe vhodný?

Máš další otázky?

Ráda je zodpovím e‑mailem pramenzivotazeny@gmail.com.

“S Evinou pomocí vznikl návod na opravdu vymazlený a krásný rituál na míru. Jako introvert dávám přednost tomu, být během rituálu sama, a tak pro mě Eva namluvila průvodní slovo ke každé fázi rituálu a vizualizaci. Rituál jsem si užívala, věnovala jsem sama sobě náležitou pozornost a péči.  A mít k rituálu nahrávku a vlastní vizualizaci je úžasné. Určitě si budu Evinu skvělou vizualizaci pouštět znovu.”

Veronika Tomášová

“S Evičkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Rituálem jsem chtěla více zvědomit přechod  z let studia do pracovního života. Rituál jsme připravily během pár setkání mně na míru. Seděl mi, byl ušitý přesně na mě, ale zároveň jsem měla dostatek prostoru ke spontánnosti během samotné realizace.

Vzhledem k situaci jsme zvolily cestu nahrávek, které jsem si poustěla na začátku jednotlivých fází. Byl to zajímavý zážitek a doporučuji i tuto verzi.

Rituál mi přinesl spoustu AHA momentů, byl krásný a nabíjející. Děkuji Evičce a vřele doporučuji všem ženám.”

Anet Hegyiová