Ženské kruhy

Ženské kruhy

Objev inspirující setkávání a poznej léčivou sílu společného sdílení. Přijmi mé pozvání do bezpečného prostoru, kde je Ti nasloucháno a Ty nasloucháš ostatním ženám. V ženském kruhu můžeš odhodit všechny své masky a být sama sebou. Můžeš se uvolnit a nechat čas plynout.

Sdílení a prožitky

Ženské kruhy navazují na pradávnou tradici ženského sdílení, blízkosti, důvěry, péče a podpory. Když jsem ženské kruhy objevila, nadchly mě. Naučila jsem se je vést a nyní díky nim pomáhám ženám poznávat samy sebe. Společně probíráme zajímavá ženská témata a pomocí sdílení, meditačních a terapeutických technik objevujeme své vnitřní dítě, sebelásku, cykličnost, mužskou a ženskou energii v nás, otevíráme svou sexualitu a mnoho dalších zajímavých věcí.

Ono už mnohdy samotné sdílení přináší úlevu a velkou léčivou sílu. Sama jsem se divila, jak se dokážu na kruhu otevřít – mnohem víc, než třeba s kamarádkou u kávy. Navíc smyslem kruhového sdílení není získat radu (vždyť stejně každý radí podle sebe, tedy ne nezaujatě), ale zjistit, že „jsem v pořádku přesně taková, jaká jsem“. Že i když jsme každá jiná, spojují nás podobné problémy, osudy, situace…

Sounáležitost a bezpečí

Mou rolí jako průvodkyně je vytvářet bezpečný prostor a čas pro ženy, aby mohly sdílet své pocity, odložit svá trápení a prožívat své radosti, protože sdílené trápení je menší a sdílená radost větší. Bezpečný prostor, který na kruzích panuje, dělá divy s důvěrou a otevřením se, takže často dokážeme sdílet i nejhlubší tajemství, touhy a obavy, skryté v našem nitru, a dovolíme si naplno projevovat své emoce. Za dveřmi totiž necháváme zdání dokonalosti a s ním související touhu hodnotit, soutěžit a soupeřit.

Kolik to bude stát?

380 Kč za dvě hodiny plné podpory, pozornosti, péče a prožitků.

Nejbližší ženský kruh…

pátek 22. 10. od 17 do 19 hodin v Brně v Centru Mandala (Opletalova 6, u „Čáry“) 

🍂 Podzimní Čarodějka 🍂

Co má společného podzim s premenstruační fází zvanou Čarodějka?
Třeba přirozenou cykličnost,
sklízení plodů předešlých fází,
čarovnost a kreativitu,
přípravu na odpočinek…
A hlavně svébytnou energii.

Když ji opravdu procítíš a naučíš se s ní pracovat, dokážeš si užít jak temné večery podzimu, tak také někdy temnou fázi svého cyklu.
 
Pojď se svézt na vlně magické energie.

„Online ženský kruh byl pro mě unikátní zkušeností. Často se účastním webinářů, ale ženský kruh je velmi interaktivní setkání. Sdílíme, pláčeme, smějeme se. Každá dostaneme prostor naslouchat a být vyslyšena.  Pro mě to je naprosto skvělá možnost podívat se na svůj život s nadhledem a vnímat se očima jiných. Síla takového setkání ve mně dobíhala i ve dnech následujících. Je krásně vidět, jak jsme stejné a jiné zároveň. Každý takový podvečer mě hřeje u srdce a usínám s radostí, že znám skvělé ženy, a s dobrým pocitem ze sebe sama.

Eva umí vytvořit bezpečný prostor, zároveň rozhovory pěkně moderuje a drží časovou i obsahovou linku. Moc ráda se nechám vést její energií. Má totiž dar, jak ve Vás vzbudit víru v sebe sama, nastavit si laskavě hranice a zamyslet se nad krásou každodenního dne.“

Lucie Drahošová