Ženské kruhy

Ženské kruhy

Objev inspirující setkávání a poznej léčivou sílu společného sdílení. Přijmi mé pozvání do bezpečného prostoru, kde je Ti nasloucháno a Ty nasloucháš ostatním ženám. V ženském kruhu můžeš odhodit všechny své masky a být sama sebou. Můžeš se uvolnit a nechat čas plynout.

Sdílení a prožitky

Ženské kruhy navazují na pradávnou tradici ženského sdílení, blízkosti, důvěry, péče a podpory. Když jsem ženské kruhy objevila, nadchly mě. Naučila jsem se je vést a nyní díky nim pomáhám ženám poznávat samy sebe. Společně probíráme zajímavá ženská témata a pomocí sdílení, meditačních a terapeutických technik objevujeme své vnitřní dítě, sebelásku, cykličnost, mužskou a ženskou energii v nás a mnoho dalších zajímavých věcí.

Sounáležitost a bezpečí

Mou rolí jako průvodkyně je vytvářet bezpečný prostor a čas pro ženy, aby mohly sdílet své pocity, odložit svá trápení a prožívat své radosti, protože sdílené trápení je menší a sdílená radost větší. Bezpečný prostor, který na kruzích panuje, dělá divy s důvěrou a otevřením se, takže často dokážeme sdílet i nejhlubší tajemství, touhy a obavy, skryté v našem nitru, a dovolíme si naplno projevovat své emoce. Za dveřmi totiž necháváme zdání dokonalosti a s ním související touhu hodnotit, soutěžit a soupeřit.

Kolik to bude stát?

250 Kč za dvě hodiny plné podpory a pozornosti.

Nejbližší online ženský kruh…

pátek 12. 3. od 17 do 19 hodin

Přihlášení tudy…