Ženské kruhy

Ženské kruhy

Objev inspirující setkávání a poznej léčivou sílu společného sdílení. Přijmi mé pozvání do bezpečného prostoru, kde je Ti nasloucháno a Ty nasloucháš ostatním ženám. V ženském kruhu můžeš odhodit všechny své masky a být sama sebou. Můžeš se uvolnit a nechat čas plynout.

Sdílení a prožitky

Ženské kruhy navazují na pradávnou tradici ženského sdílení, blízkosti, důvěry, péče a podpory. Když jsem ženské kruhy objevila, nadchly mě. Naučila jsem se je vést a nyní díky nim pomáhám ženám poznávat samy sebe. Společně probíráme zajímavá ženská témata a pomocí sdílení, meditačních a terapeutických technik objevujeme své vnitřní dítě, sebelásku, cykličnost, mužskou a ženskou energii v nás a mnoho dalších zajímavých věcí.

Sounáležitost a bezpečí

Mou rolí jako průvodkyně je vytvářet bezpečný prostor a čas pro ženy, aby mohly sdílet své pocity, odložit svá trápení a prožívat své radosti, protože sdílené trápení je menší a sdílená radost větší. Bezpečný prostor, který na kruzích panuje, dělá divy s důvěrou a otevřením se, takže často dokážeme sdílet i nejhlubší tajemství, touhy a obavy, skryté v našem nitru, a dovolíme si naplno projevovat své emoce. Za dveřmi totiž necháváme zdání dokonalosti a s ním související touhu hodnotit, soutěžit a soupeřit.

Kolik to bude stát?

380 Kč za dvě hodiny plné podpory, pozornosti, péče a seberozvoje.

Nejbližší ženský kruh…

středa 14. 7. od 17 do 19 hodin v Brně v Centru Mandala (Opletalova 6, u „Čáry“) 

Ženská energie v nás – plynutí a hranice 

„Online ženský kruh byl pro mě unikátní zkušeností. Často se účastním webinářů, ale ženský kruh je velmi interaktivní setkání. Sdílíme, pláčeme, smějeme se. Každá dostaneme prostor naslouchat a být vyslyšena.  Pro mě to je naprosto skvělá možnost podívat se na svůj život s nadhledem a vnímat se očima jiných. Síla takového setkání ve mně dobíhala i ve dnech následujících. Je krásně vidět, jak jsme stejné a jiné zároveň. Každý takový podvečer mě hřeje u srdce a usínám s radostí, že znám skvělé ženy, a s dobrým pocitem ze sebe sama.

Eva umí vytvořit bezpečný prostor, zároveň rozhovory pěkně moderuje a drží časovou i obsahovou linku. Moc ráda se nechám vést její energií. Má totiž dar, jak ve Vás vzbudit víru v sebe sama, nastavit si laskavě hranice a zamyslet se nad krásou každodenního dne.“

Lucie Drahošová